Neden tercih ediliyoruz?

İnsanlar onlarca seans gidip Fizik tedavi ve plasebo etkisinden başka tedavi etme özelliği olmayan cihazlarla iyileşebileceklerini düşünüyorlar. Görsel ve yazılı basında çıkan reklamlar, ondan bundan duyulan bir takım yöntemlerin abartılı olarak söylenmesi etkili olsa gerek.
İnsanların yaşadığı sorunlarda neden olmuş, niçin olmuş, vücutta yolunda gitmeyen sebepler nelerdir bunlara bakmak gerekir. Sorunun kaynağına inmek gerekir. Vücudumuz fizyolojik olarak çalışamıyorsa, bunun için yeterli yaşam enerjisi yok ise her türlü hastalığa açık hale geliriz.
Osteopati, manul terapi ve Psiko-Nöro-İmminoloji yöntemleriyle sebep-sonuç ilişkisine bakılır, resmin tamamı görülmeye çalışılır. Uygulamalarda buna göre yapılacağından çok kısa sürede sonuç alınır.
Benim aldığım vak'aların %90’nı 1-7 seans arsında sürmekte. Migren konusunda ise son 7 yıldır yoğun çalışmalarım sonucunda her 100 vak'anın 1-2 tanesi %20-30 civarında iyileşirken %98’i ise mükemmel düzeyde iyileşme sağlamaktayım. Tabi ki hiçbir cihaz ve ilaç kullanmadan başarmak'tayım. Buda Dünyada en iyi olduğumu göstermesi nedeniyle mutluyum. Bana güvenen herkese teşekkür eder sağlıklı ve mutlu yaşamalarını dilerim.